Aracınızı Sayfamızda Kiraya Vermek Hem Fazla Kolay Hem Karlıönemli: internet Sitemiz farklı şirketlerin kiralık vasıtalarını sergilemek amacıyla oluşturulmuştur.
sayfamızda yalnızca 12 adet firma /şahıs ile çalışırız.
sayfamızın bütün SEO çalışmaları tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da ilk sayfa 1. Sıradadır. Aylık ziyaretçi sayımız 25-30K arasında seyretmektedir. sayfamızda aracınızı kiraya vermek çok Basit!
Çalışma Şartlarımız
ilkönce şunu belirtmek isteriz. Hem müşterilerimize kaliteli hizmet götürmek hem de sayfamızın derecesini muhafazaetmek amacıyla her otoyu sayfamızda yayınlamıyoruz.
Sayfamızda kaliteki model ve lux araçları sergiliyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Otonuzu kiraya vereceğiniz vakit müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Otonuz kirada iken oluşacak herhangi bir zayiattan sitemiz mesul değildir.
Aracınızın sayfamızda yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim bilgilerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.
Şartlar
1- Aracınızı sayfamızda sergilemek için ilkolarak size uyan bir paketi belirliyorsunuz.
2- Otomobilinizin büyük çözünürlüklü bir adet resmini, modelini ve diğer detaylarını ( yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine mail gönderiyorsunuz.
3-Otomobilinizin resimleri tasarımcımız tarafından ayarlanıp sizin verdiğiniz bilgiler ışığında Detaylar için tıklayın sitemize yerleştirilir.
4-Aracınızın görseli üzerine firma ismi ile telefon numaranız eklenir.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle iletişime geçebilecekleri gibi, websayfası üstünde ki randevu formu ile otomobilinizi rezerve ederlerse, müşteri bilgileri tarafımızdan anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir incele şekilde aracınızın kira bedelini tahsil etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden tahsil edersiniz. Bu süreçte sayfadaki fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz müşterilerimize kira sonrası, hizmeti ile ilgili mutluluk anketi uygulaması yapar, geri dönüşleri de sizinle mail ile paylaşırız.
8-Sitemize göndereceğiniz araç görseli ve detayları ile ilgili tüm mesuliyet size aittir.
9-Sitemiz yalnızca otomobilaraç sahibi ile müşteriyi buluşturmak amaçlı ilanverme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait miktarı yaptığınız zaman vasıtalarınız sitemize eklenir.
11.Ödemenizi yollayınca kesinlikle izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme detayı yollayınız.
12.Otomobilinizi sayfamızda sergileme kararı alınca yukarıdaki tüm koşulları kabul etmiş olursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *